Výrobci
Články
  Kamenná prodejna

  Přízemí zadní části obchodního domu ATRIUM Hlaváčkovo nám. 217/1 Prostějov.

  Otevírací doba Po-Pá 9.30-12.30hod. 13-17hod, So-Ne zavřeno.

  O nás

   

  Profil značky SISSY móda

  V březnu 2015 jsme otevřeli kamennou prodejnu SISSY móda v Prostějově se zaměřením na prodej širokého sortimentu plavek, sportovního oblečení a dámské elegantní módy kvalitního českého výrobce značky LITEX. Od března 2017 je prodejna přestěhována do centra Prostějova do obchodního domu ATRIUM na Hlaváčkově nám. 1.

  Naše produkty na prodejně ale i celoroční široký sortiment LITEX jsme se rozhodli tímto naším e-shopem nabídnout širšímu okruhu našich zákazníků.

   

  E-Shop SISSYMODA

  Našim cílem je, abychom nabídli zákazníkům přehledné produkty oblečení s výběrem parametru, tak aby si každý z Vás našel svůj výrobek. Pohodlná registrace do zákaznického účtu, informace o průběhu objednávky, možnosti placení několika způsoby a dodání zboží je standartní záležitostí dnešních e-shopů.

   

  Kamenná prodejna SISSY móda

  Najdete nás v přízemí obchodního domu ATRIUM ( vstup od divadla ) na Hlaváčkově nám. 1 v centru Prostějova. Na naší kamenné prodejně na Vás čeká příjemná obsluha, která se Vám bude věnovat osobním a vstřícným přístupem a vždy poradí při výběru vhodného oblečení a nabídne to nejlepší pro Vás. Těšíme se na Vaši návštěvu každý den Po-Pá 9.30-12.30hod 13-17hod, So-Ne zavřeno. Telefon na prodejnu : 799 996 777